Raste por jo gola! Vllaznia bllokohet nga heroi Xhika (VIDEO)

8 Mars 2021
19:03
Telesport

Vllaznia-Kukësi u mbyll 0-0 por ndeshja pati raste të shumta, penallti, pritje spektakolare dhe një hero: portierin Dashamir Xhika.

Ishte një ndeshje ku shkodranët dhanë gjithçka për të fituar dhe i patën të gjitha mundësitë për ta bërë diçka të tillë.

Në fund u mjaftua me një pikë, që e mban në vendin e parë mbi Laçin dhe Teutën, që ndaluan gjithashtu. Kjo javë foli për Tiranën, që triumfoi me Kastriotin në transfertë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit