Real Madrid heq dorë nga Pogba, i jep përparësi dy ekspertëve

28 Nëntor 2021
11:50
Denis Hakanaj

Real Madrid e vlerëson shumë Paul Pogba, i cili do të donte gjithashtu të transferohej në Bernabeu, por operacioni nuk do të realizohet.

Sipas Marca, drejtuesit e Los Blancos duket se kanë hequr dorë nga ideja për të marrë lojtarin e Manchester United.

Kontrata e Pogba skadon qershorin e ardhshëm, por madrilenët nuk kanë ndërmend të bëjnë asnjë lëvizje për të verën e ardhshme.

Përparësia është ajo që të rinovojnë kontratat e Modric dhe Kroos.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit