Salah nuk ndalet kurrë, ja çfarë ka bërë ylli i Liverpool pas fitores me Milan-in

16 Shtator 2021
16:01
Denis Hakanaj

Mohamed Salah njihet si një profesionist shembullor në fushë dhe jashtë saj.

Egjiptiani ka qenë vendimtar në fitoren 3-2 të marrë nga Liverpool kundër Milan-it në Champions League, por nuk është ndalur me aq.

Sulmuesi ka zhvilluar një sesion për rikuperimin muskulor në pishinë, siç ka treguar vetë Salah me një postim në Instagram rreth orës tre të natës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit