Sethanie, balerina që ka vjedhur zemrën e yllit të PSG-së (foto)

8 Nëntor 2019
17:43

Një histori e re dashurie nën hijen e Tour Eiffel dhe jo, këtë herë nuk bëhet fjalë për Icardi-n dhe Wanda Nara-n, sepse protagonisti është një tjetër yll i parisienëve.

Po flasim për mesfushorin gjerman Julian Draxler. Ish-lojtari i Schalke-s dhe Wolfsburg-ut ka dalë hapur dhe ka filluar të publikojë fotografitë e të dashurës së tij te re pas përfundimit të historisë me Lena Stiffel.  

Bëhet fjalë për Sethanie Taing, e cila është balerinë dhe koreografe. Fotografitë nuk lënë dyshime, historia e dashurisë ka filluar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit