Shpërbëhet Superliga e Europës, tre klube janë gati të tërhiqen

20 Prill 2021
20:40
Denis Hakanaj

Manchester City, Chelsea dhe Atletico Madrid duket se do t’i thonë lamtumirë Superligës.

Në Angli, edhe për shkak të protestave të tifozëve, Chelsea dhe Manchester City mësohet se janë një hap larg daljes nga projekti që tronditi botën e futbollit.

Këtyre dy skuadrave mund t’i shtohet edhe ATletico Madrid, një nga tre spanjollet e pranishme bashkë me Barcelona dhe Real Madrid.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit