Shpërthen ish-e dashura e Vierit, rekord “pëlqimesh”: Shumë fëmijë të dehur!

5 Gusht 2020
15:44
Telesport

Elisabetta Canalis lëshon veten në një histori në Instagram: “Ky është Alghero, gjithnjë e më e bukur. Këto janë biçikleta ime dhe ajo e burrit tim që janë rrëzuar nga muri. Ajo është ulësja e vajzës time Skyler. Kjo është e dyta herë që ndodh. Një rekord”.

Elisabetta Canalis in catamarano tra pose sexy e scatti di ...

“Fatkeqësisht këtu është përplot me fëmijë që, në pamundësi për të shkuar në disko, enden nëpër qytetin e vjetër plotësisht të dehur”.

Ndërkohë, ish-e dashura 41-vjeçare e Bobo Vieri dhe George Clooney është plot pëlqime në Instagram, ku ka 2.6 milion ndjekës.

Elisabetta Canalis e Brian Perri, il coronamento di una favola ...

Lajme të tjera

Lajmet e fundit