Shtyhet ndeshja e Premier League mes Burnely dhe Tottenham: ja arsyeja (Video)

28 Nëntor 2021
14:26
Denis Hakanaj

Burnley-Tottenham, ndeshja që duhej të luhej në orën 15:00 për javën e 13-të të Premier League, është shtyrë.

Vendimi është marrë për shkak të dëborës së madhe që ka mbuluar Turf Moor, duke e bërë të pamundur zhvillimin e sfidës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit