STEEEEEERLING | City barazon ndaj PSG. Perle edhe nga Thiago Alcantara në Anfield! (VIDEO)

24 Nëntor 2021
22:25
Telesport

Manchester City i eshte pergjigjur avantazhit te PSG disa minuta me vone nga goli i Mbappe. Sterling ka shenuar.

Rodri peshkon në zonën Walker, pasimi i te cilit nuk shfrytëzohet nga Gesus, por nga Sterling, i cili është i vendosur në shtyllen e largët dhe i aftë të mposhte Navas.

Sakaq, ne Anfield Road, Liverpool ka zhbllokuar rezultatin ndaj Portos me ane te nje supergoli nga Thiago Alcantara, qe nga rreth 25 metra ka leshuar nje goditje te fuqishme me topin qe ka perfunduar ne rrjete.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit