Superliga, Tirana mposht Kamzën dhe shkon zyrtarisht në play off

Basketboll Bota

Superliga, Tirana mposht Kamzën dhe shkon zyrtarisht në play off

15 Mars 2019
20:44
Gentian Spiri
15 Mars 2019
20:44
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera