Të gjithë të çmendur pas yllit të Serisë A, futen në garë edhe Liverpool me City-n

21 Tetor 2021
19:13
Denis Hakanaj

Dusan Vlahovic ka zgjedhur të mos rinovojë kontratën e tij me Fiorentina-n.

Tani mbetet për t’u kuptuar nëse do të largohet në janar ose në verë, duke parë se klubi vjollcë nuk mund të rrezikojë ta humbasë me kosto zero në qershorin e vitit 2023, kur skadon edhe kontrata e tij.

Liverpool dhe City janë gati ta marrin në janar.

Juventus, Bayern dhe Dortmund janë gati të futen në garë në fundin e sezonit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit