Tërbohet China Suarez: kërcënimet pas intervistës së Wanda-s dhe Icardi-t

24 Nëntor 2021
17:45
Denis Hakanaj

Intervista e Wanda Nara-s me Susana Gimenez ka tronditur Argjentinën dhe botën.

Gruaja dhe menaxherja e yllit të PSG ka thyer më në fund heshtjen mbi skandalin që ka shkundur martesën e saj, duke rrëfyer me detaje se si kanë shkuar gjërat.

China Suarez, aktorja dhe modelja argjentinase me të cilën Icardi ka tradhtuar Wanda-n, nuk i ka marrë shumë mirë fjalët e thëna nga Nara dhe ka kërcënuar se do të ketë pasoja.

Kanë qenë mediat argjentinase që kanë folur për zemërimin e supozuar të së dashurës së Icardi-t.

“Në monentin kur ka filluar intervista, Eugenia Suarez i ka dërguar një letër në Viacom, Wanda Nara-s dhe Susana Gimenez-it”, ka zbuluar

Mariano Iudica, drejtues i programit “Polemika kafeneje”.

“China duket se do ta çojë çështjen në gjyq”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit