THEOOOOOOOOOOOO HERNANDEZ!!! “Silura” e yllit të Milanit çon Francën në finale (VIDEO)

7 Tetor 2021
22:41
Telesport

Theo Hernandez ka shkruar historinë e tij personale sepse goli i parë me Francën nuk mund të harrohet, sidomos nëse ai vjen në një gjysmëfinale të Natiosn League, ndaj Belgjikës, që udhëhiqte 2-0 në pjesën e parë.

Djemtë e Deschamps reaguan në të dytën dhe pikërisht me golat e Benzema dhe pastaj Mbappe me penallti.

Lukaku shënoi por VAR i anuloi golin për pozicion jashtë loje.

Por, në fund, një silurë e Theo Hernandez çmend tifozerinë franceze dhe Deschamps, duke përmbysur ndeshjen në 3-2 me meritë të plotë…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit