TOPI I ARTË: Lewandowski dhe vendi i privilegjuar në sallë. Zyrtarisht i teti!

2 Dhjetor 2019
21:04

Robert Lewandowski, i ulur përkrah Leo Messit, zyrtarisht u rendit i 8-ti te Topi i Artë 2019, teksa e kishin ulur pranë Leo Messit në teatrin prestigjoz parizien. Sulmuesi i Bayern Munich ka lënë pas Bernardo Silva (9) dhe Mahrez (10).

Lajme të tjera

Lajmet e fundit