UFC nxjerr në shitje kukulla që imitojnë McGregor të përgjumur pas humbjes

9 Shtator 2021
11:13
Gentian Spiri

UFC ka nisur të shesë disa kukulla, të cilat imitojnë irlandezin Conor McGregor, i shtrirë në kafaz dhe me sytë mbyllur, si i përgjumur, moment ky i fiksuar pas humbjes ndaj Dustin Poirier në janar të këtij viti.

Këto kukulla shiten me çmimin 30 stërlina/copa dhe janë hedhur në shitje nga kompania Kikes. Ato i ngjajnë irlandezit si në pamje (me mjekër), të veshura me pantallonat e shkurtra ngjyrë jeshile, njësoj si ato të McGregor në atë duel.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit