Van Persie zgjedh fituesin e Topit të Artë 2020, Messi dhe CR7 jashtë podiumit

9 Korrik 2020
15:40
Denis Hakanaj

Kush do ta fitojë Topin e Artë 2020?

Një pyetje që ka marrë përgjigje nga ish-sulmuesi i Arsenal-it dhe Manchester United, Robin van Persie.

Holandezi ka zbuluar me një mesazh të Twitter atë që ai mendon se do të jetë treshja finaliste për trofeun prestigjioz.

Van Perise ka lënë jashtë podiumit Messi-n me CR7 dhe ka parashikuar se Topi i Artë do të fitohet nga Robert Lewandowski. Në vendin e dytë do të pozicionohet Kevin de Bruyne dhe në të tretin Sadio Mane.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit