Video: Ansu Fati i jep fund karrierës së Vidal me një lëvizje

22 Maj 2020
17:22
Denis Hakanaj

Ekipet e La Liga-s janë kthyer të stërviten dhe të përgatiten për rifillimin e kampionatit që ka më shumë se dy muaj që është ndërprerë për shkak të coronavirus.

Mes këtyre skuadrave është edhe Barcelona, që ka shumë yje dhe talente në përbërje. Një nga këta është i riu Ansu Fati, i cili konsiderohet si pasardhësi i Messi-t te katalansit.

17-vjeçari ka një aftësi të lartë teknike dhe këtë e ka treguar edhe në stërvitjen e fundit të ekipit, duke turpëruar Arturo Vidal-in me një lëvizje magjike.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit