Video: Barça-Atletico 2-1, Messi turpëron Oblak dhe realizon golin numër 700

30 Qershor 2020
23:18
Denis Hakanaj

700 gola për Leo Messi-n në karrierë.

Ylli i Barcelona-s e ka arritur shifrën e çmendur pak minuta më parë kur ka kaluar në avantazh 2-1 katalanasit kundër Atletico Madrid.

Pleshti e ka realizuar golin e 700-të me një penallti, duke nxjerrë jashtë loje Oblak-un me një goditja në stilin “Panenka”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit