Video: Bayern-Frankfurt, heroi i miqve realizon një autogol qesharak

23 Maj 2020
20:12
Denis Hakanaj

Hintergger, mbrojtësi i Frankfurt-it, ka qenë protagonisti absolut i pjesës së dytë të ndeshjes kundër Bayern Munich.

Shtatlarti i miqve ka realizuar dy gola të shpejtë në harkun e 3 minutave, duke ngushtuar diferencat me bavarezët në 3-2 dhe më pas i ka dhuruar golin e  pestë vendasve me një autogol qesharak.

Më poshtë keni videon e golit.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit