Video: Chelsea në tapet, Bayerni tregon supermacinë me Perisic

8 Gusht 2020
21:29
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka shënuar golin e dytë ndaj Chelseas duke treguar supermacinë e skuadrës vendase. Ekipi i trajneri Flick po dominon totalisht skuadrën e Frank Lampard dhe shënoi sërish me anë të Perisic për 2-0. Ky i fundit mori një pasim të mirë nga Lewandowski dhe nuk gaboi për 2-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit