Video: Gafë e rëndë nga Pogba, Southampton në avantazh

13 Korrik 2020
21:19
Eraldo Harlicaj

Manchester United e ka nisur ndeshjen shumë keq, pasi Southampton shënoi golin e avantazhit për 0-1. Paul Pogba gaboi në minutën e 12′, pasi Pogba humbi topin në zonën e “Djajve të kuq”.

Francezi e mbajti më gjatë se duhet topin dhe miqtë ia rrëmbyen. Sfera shkoi te këmbët e Armstrong që nuk e kishte të vështirë të mposhte De Gean.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit