Video: Genoa-Juventus 0-1, Dybala nuk mund të ndalet

30 Qershor 2020
22:58
Denis Hakanaj

Genoa-Juventus, ndeshje vlefshme për javën e 29-të të Serisë A, është zhbllokuar në minutën e 50-të.

Bardhezinjtë kanë arritur të çajnë mbrojtjen vendase me Paulo Dybala.

Joya ka bërë gjithçka vetë dhe ka realizuar një gol magjik.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit