Video: Genoa-Juventus 1-3, shikoni çfarë bën Douglas Costa

30 Qershor 2020
23:27
Denis Hakanaj

Juventus po fiton 3-1 në fushën  e Genoa-s falë tre golave të mrekullueshëm të realizuar në pjesën e dytë.

Dy të parët janë realizuar nga Dybala (50′) dhe Ronaldo (57′), ndërsa i treti nga Douglas Costa (73′).

Braziliani ka realizuar me një goditje të jashtëzakonshme nga jashtë zone.

Genoa është kundërpërgjigjur me Pinamonti-n (76′), sulmues i huazuar nga Inter-i.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit