Video: Goliiii i ditës! Ter Stegen bën gafë, Atletico gol nga 25 metra ndaj Barcelonës

21 Nëntor 2020
22:01
Eraldo Harlicaj

Atletico Madridi ka shënuar në ndeshjen ndaj Barcelonës për 1-0. Ekipi vendas shfrytëzoi mjaft mirë një kundërsulm dhe daljen e gabuar të portierit Ter Stegan që doli tërsisht huq. Carrasco nuk gaboi nga një distancë e largët me portën e boshatisur.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit