Video: Inter-i nuk humb kohë, Sanchez ndëshkon Sassuolo-n

28 Nëntor 2020
15:11
Denis Hakanaj

Është zhbllokuar pas vetëm katër minutash ndeshja e Serisë A mes Sassuolo-s dhe Inter-it.

Zikaltrit kanë gjetur golin pas një aksioni të bukur të Lautaro Martinez.

Argjentinasi ka dhënë një pasim të mrekullueshëm për Sanchez, i cili nuk ka gabuar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit