Video: Leipzig tregon supermacinë ndaj Basaksehirit, Angelino bën “Messin”!

20 Tetor 2020
21:31
Eraldo Harlicaj

Leipzig ka kaluar në avantazhin e dyfishtë në ndeshjen ndaj Instanbul Basaksehir. Gjermanët po kryesojnë dhe momentalisht janë 2-0 me anë të golave të Angelinos. Futbollisti realizoi mjaft bukur në golin e parë në minutën e 16′ me një veprim fantastik brenda zonës. Goli i dytë erdhi 4 minuta më pas, sërish me të njëjtin autor.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit