Video: Lukaku refuzon t’i japë autograf tifozit të Interit, arsye e fortë e belgut!

18 Shtator 2019
16:52

Në fund të ndeshjes me Slavia Praha, Romelu Lukaku nuk është shfaqur i tensionuar teksa largohej nga stadiumi, madje në një video dukej i qetë dhe i qeshur.

Gjithsesi një tifoz ka mbetur i surprizuar: Ai i kërkoi belgut t’i japë një autograf, mbishkrimin do e vendoste mbi një kanaçe birre. Këtë e refuzoi Lukaku, sapo e kuptoi, me motivin se është mysliman. Ai i tha tifozit se s’mund të prekte një kanaçe birre dhe të gjithë e kanë kaluar me të qeshur këtë situatë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit