Video: Man. United gjen avantazhin, Bruno Fernandes i pagabueshëm

9 Korrik 2020
21:47
Eraldo Harlicaj

Manchester United ka gjetur avantazhin në transfertë kundër Aston Villes për 0-1. “Djajtë e kuq” fituan një penallti që u verifikua dhe nga VAR-i dhe nga pika e bardhë u shfaq Bruno Fernandes.

Portugezi nuk gaboi duke i dhënë avantazhin ekipit të tij. Fernandes po shënon nga ndeshja në ndeshje dhe po mban një peshë të madhe mbi shpatulla.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit