Video: Mjaftojnë 4 minuta! Gnabry shënon një supergol

18 Shtator 2020
20:41
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Schalkes në minutën e 4′. Kimmich pasoi mjaft mirë për Gnabryn dhe ky i fundit e ndali mjaft mirë. Goditja e tij e ekuilibruar e pushoi topin në rrjetë për 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit