VIDEO: Mjafton 1 minutë lojë dhe Manchester United godet City! Penallti e fituar nga Martial dhe shndërruar nga specialisti

7 Mars 2021
17:39
Telesport

Ka mjaftuar 1 minutë që Manchester United të fitojë penallti ndaj Manchester City me anë të Martial.

Bruno Fernandes u paraqit përpara Ederson dhe realizoi por për pak sa nuk e kapi gardiani i City.

Derbi i ndezur i Mançester hapet kështu, menjëherë, me avantazhin e “Djajve të Kuq”.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit