Video: Ndaleni Messin! Argjentinasi është çmendur, hat-trick me klas / Tërbohet komentatori

9 Nëntor 2019
22:14
Eraldo Harlicaj

Lionel Messi ka shënuar golin e tretë për Barcelonën në ndeshjen kundër Celta Vigos për 3-1. Sërish Messi, sërish me goditje dënimi. Një ndër më të mirët e historisë merr ekipin e tij përdore në këtë moment të vështirë që po kalonte dhe e nxjerr në krye. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit