Video: Ndizet derbi i Berlinit, 3 gola në 10 minuta

22 Maj 2020
21:56
Denis Hakanaj

Pas një pjese të parë të mbyllur në barazim 0-0, derbi i Berlinit mes Hertha-s dhe Union-it, është zhbllokuar në fillimin e pjesës së dytë.

Vendasit, në fakt, kanë shënuar 3 gola në dhjetë minuta.

Ibisevic ka zhbllokuar takimin në të 51-ën, Lukebakio ka dyfishuar avantazhin në të 52-ën dhe Cunha ka realizuar të tretin në të 61-ën.

Më poshtë janë golat:

Lajme të tjera

Lajmet e fundit