Video: Odegaard i papërmbajtshëm, shpëton Sociedadin nga turpi

13 Shkurt 2020
21:50
Eraldo Harlicaj

Mesfushori Martin Odegaard shënoi golin e dytë për skuadrën e Real Sociedad në ndeshjen e Kupës kundër Mirandes. Lojtari i ri shënoi një gol mjaft të bukur për 2-1 duke e bërë më të thjeshtë kualifikimin për më tej. Norvegjezi po bën mjaft mirë me Sociedadin dhe e ardhmja duket në Madrid.  

Lajme të tjera

Lajmet e fundit