Video: Sassuolo-Juventus 1-2, rihapet sfida në Mapei Stadium

15 Korrik 2020
22:29
Denis Hakanaj

Sassuolo ka ngushtuar në 2-1 diferencat me Juventus-in.

Vendasit kanë gjetur folin në minutën e 29-të me Djuricic.

Mesfushori i Sassuolo-s ka përfituar nga një rrëmuje në zonën e rreptësisë dhe ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të bukur.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit