VIDEO | Suarez desh “thyen qafën” në skenë, Drogba: Kujdes, herën tjetër ke të kuq! Plas e qeshura

29 Nëntor 2021
23:12
Telesport

Mbrëmja e Topit të Artë ishte plot emocione dhe pa shumë protagonistë në skenë. Mes tyre, natyrisht, Luis Suarez, që i ndodhur pranë Messit, ka qenë ai që i ka dorëzuar Topin e Artë të shtatë në karrierë argjentinasit…

Miqësia e të dyve është tepër e fortë, aq sa emocionet më të mëdha shkuan për uruguajianin, i cili teksa po largohej nga skena dhe ndërsa vëmendja ishte te Messi e Drogba, që po përgatiteshin të shihnin klipin me përmbledhjen e triumfit në Copa America për Leon, desh thyu qafën dhe ra, aq sa bëri zhurmë në sallë…

Menjëherë, Drogba iu kthye Suarez që po qeshte, duke i thënë se “herën tjetër do të nxjerr karton të kuq”…

E gjitha mes të qeshurave të Suarez dhe Mbappe, që ndodhej aty ngjitur…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit