Video: Supergafë e Handanovic, Belotti ndëshkon zikaltrit

13 Korrik 2020
22:12
Eraldo Harlicaj

Interi e ka nisur si mos më keq ndeshjen ndaj Torinos. Zikaltrit u ndëshkuan në minutën e 17′ nga Belotti. Ky i fundit mori një dhuratë nga Samir Handanovic, i cili nuk zotëroi një top të lehtë.

Sfera i rrëshqiti nga duart dhe shkoi te këmbët e sulmuesit që nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit