Video: VAR-i ndihmon Bayernin, Lewa gjen golin e avantazhit

8 Gusht 2020
21:13
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh kundër Chelseas për 1-0 në minutën e 9′. Robert Lewandowski gjeti golin me anë të një penalltie të kthyer në gol. Gjyqtari kryesor i sfidës nuk e dha fillimisht, por ishte ndërhyrja e VAR që ktheu vendimin dhe i dha shansin vendasve të gjenin avantazhin. Momentalisht rezultati i përgjithshëm është 4-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit