Volejbollistet italiane zhvishen në plazh dhe magjepsin fansat

26 Qershor 2020
7:59
Gentian Spiri

Në pritje që të nisë sezoni i ri, volejbollistet që luajnë në Serinë A italiane po shijojnë disa ditë pushim në det. Volejbollistet Miriam Sylla, Sara Loda dhe Raphaela Folie kanë shkuar në Sardenja për ë takuar kolegen e tyre Alessia Orro.

Ato kanë vendosur të kalojnë disa ditë në plazh së bashku. Duke përfituar nga rasti, ato kanë bërë edhe disa foto “hot” në plazh, duke notuar gjysmë të zhveshura. Format e tyre seksi kanë magjepsur të gjithë fansat e sportit të rrjetës.

Volejbollistet ne plazh

Lajme të tjera

Lajmet e fundit