Wanda Nara tërbon Inter-in me postimin e fundit në Instagram

18 Tetor 2020
11:47
Denis Hakanaj

Lufta mes Wanda Nara dhe Inter-it nuk do të mbarojë kurrë dhe gruaja menaxhere e Mauro Icardi-t i ka hedhur benzinë zjarrit me një postim në Instagram.

“Nuk ka derbi pa dashuri. Komplimente miqve të mi të Milan-it”, ka shkruar argjentinasja.

Ajo i është referuar fitores së kuqezinjve kundër zikaltërve në derbin e së shtunës dhe e ka shoqëruar mesazhin me një fotografi ku shfaqet duke përqafuar burrin e saj në kohën kur ai vishte fanellën e Inter-it.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit