Yjet e WNBA magjepsin fansat me rroba banjo, fotot bëjnë xhiron e botës

10 Maj 2022
12:20
Gentian Spiri

Pesë yjet e WNBA (Women NBA), Sue Bird, Breanna Stewart, Nneka Ogwumike, Te’a Cooper dhe DiDi Richards, kanë posuar me rroba banjo për revistën e famshme “Sports Illustrated”.

Në kostume banjo, ato kanë treguar linjat e tyre, duke mahnitur fansat e shumtë, foto që kanë bërë xhiron e botës. Disa nga fotot janë zbuluar, por ato do të bëhen publike më 19 maj, me numrin e ri të revistës.

Për këtë set fotografik, basketbollistet e njohura kanë hequr uniformat e lojës për të veshur kostumet e banjës. Ato treguan se jo vetëm që dominojnë në parket por edhe jashtë saj.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit