Ylli zgjedh Premier League, ndryshojnë planet e Juventus dhe Roma

17 Nëntor 2021
22:07
Denis Hakanaj

Sipas Bild, pavarësisht zërave të shumtë për Roma-n dhe Juventus-in në lidhje me të ardhmen e Denis Zakaria, lojtari mund të mos transferohet në Itali sezonin e ardhshëm.

Mesfushori zviceran, kontrata e të cilit me Monchengaldbach është drejt skadencës, ka dëshirë të transferohet në Premier League.

Në javët e ardhshme pritet të marrë disa oferta nga klube të kampionatit anglez.

Një vendim ky që ndryshon planet e Roma-s dhe Juventus-it  në merkato.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit