ZGJEDHJET TE BARCELONA! Prezantohet dhe Bartomeu, edhe pse i hetuar…

7 Mars 2021
16:06
Telesport

Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës i cili u përfshi në një stuhi skandali ditët e fundit si pjesë e hetimit të “Barcagate”, sapo ka votuar për të zgjedhur numrin një të ri të klubit katalanas, si dhe pasardhësin e tij.

Bartomeu ushtroi të drejtën e tij për të votuar në 15:27, raportojnë mediat spanjolle.

Bartomeu do të vazhdojë të hetohet dhe sigurisht që rrezikon burgun për shkeljet që ka bërë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit