Boks

Boks

Boks

1 ditë më parë

Oleksandr Usyk: Jam gati për revanshin, kjo fitore është për vendin tim
Boks

1 ditë më parë

Tyson Fury konfirmon revanshin: Do të përballemi sërish në ring në tetor
Boks

1 ditë më parë

Usyk është “mbreti” i peshës së rëndë, mposht Fury dhe qëndron i pamposhtur
Boks

2 ditë më parë

Dita e madhe!!! Fury 17 kg më i rëndë se Usyk, boksierët përplasen në skenë pas peshimit (video)
Boks

3 ditë më parë

Usyk gati për të qenë “mbreti” i peshës së rëndë: Le të shkruajmë historinë
Boks

3 ditë më parë

Fury injoron Usyk, bën gjestin e papritur në takimin “ballë për ballë” me ukrainasin (video)
Boks

4 ditë më parë

Fuys-Osyk, mesazh special nga Ibra për britanikun (Video)
Boks

4 ditë më parë

Tyson Fury: Kjo është si sfida mes “Hektorit dhe Akilit” dhe besoj se Akili jam unë
Boks

5 ditë më parë

Usyk sqaron sherrin me babain e Tyson Fury: Nuk më shpërqëndrojnë dot, kjo më motivon më shumë
Boks

6 ditë më parë

Befason Fury: S’kam asgjë personale me Usyk, kjo sfidë është thjesht biznes për të dy
Boks

7 ditë më parë

Java e sfidës së madhe, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk 6 ditë larg duelit të shekullit
Boks

1 javë më parë

Arsyeja gjeniale pse Oleksandr Usyk kur stërvitet mban shirita në krahë përpara sfidës me Fury
Boks

1 javë më parë

Wilder bën parashikimin për duelin Fury-Usyk, deklarata e amerikanit befason të gjithë
Boks

2 javë më parë

Rrëfehet Tyson Fury, ëndrrat kur ishte 20 vjet dhe ku ndodhet pas 16 vitesh: Asgjë s’ndodh brenda natës, duhet të besosh, pastaj të arrish
Boks

2 javë më parë

Joshua parashikon fituesin e duelit mes Joshua dhe Usyk: Ai është boksier fenomenal
Boks

2 javë më parë

“Tyson Fury s’ka dështuar kurrë ndaj kampionëve, kujtoni Klitschko dhe Wider”