Napoli

Napoli

Napoli

2 ditë më parë

Conte analizon ditët e para si trajner i Napoli, nuk dëshiron të vendosë objektiva por synon Europën
Napoli

1 javë më parë

Surpriza!!! Osimhen drejt Arabisë, skuadra e Al Hilal paguan klauzolën dhe lë me gisht në gojë Premier
Chelsea

2 javë më parë

Gjigantët e Serie A arrijnë marrëveshje me Chelsean për yllin me vlerë 38 milionë euro
Napoli

3 javë më parë

“Nuk më kishte ndodhur kurrë një gjë e tillë”, Conte prezantohet te Napoli: Ja çfarë premtoj
Napoli

4 javë më parë

Dridhet Napoli, Kvaratskhelia: “Vendos pas Europianit”
La Liga

1 muaj më parë

Milan dhe Napoli sfidohen për zbulimin e La Liga-s, lojtari: “Po flas me klubet italiane”
Futboll bota

1 muaj më parë

“Mund të ndodhë më shpejt nga sa mendohet”, befason Lukaku: Mjaft i hodhët benzinë zjarrit
Napoli

1 muaj më parë

“Të pres në Napoli”, Conte Lukaku-t: Por me një kusht
Arsenal

1 muaj më parë

Osimhen drejt Arsenal, trajneri Conte kërkon dy lojtarët e “topçinjve” si pjesë e marrëveshjes
Napoli

1 muaj më parë

Conte-Napoli nis me një lëvizje të papritur: goditje e bujshme nga Milan-i
Napoli

2 muaj më parë

Napoli, gati sulmuesi për Conte-n: vjen nga bardhezinjtë
Inter

2 muaj më parë

Inter, Juve dhe Atletico në garë për të siguruar mbrojtësin e Napoli dhe kombëtares
Inter

2 muaj më parë

Dy ish-yje të Inter-it dhe një ish-yll i Milan-it, zbulohen tre kërkesat e Conte-s për Napoli-n
Napoli

2 muaj më parë

De Laurentiis thumbon Conte: Nuk është i vetmi që mund ta rikthejë Napolin kampion
Napoli

2 muaj më parë

Një rinovim dhe dy blerje “big”, ja si Napoli kërkon të bindë Antonio Conte për stolin
Futboll bota

2 muaj më parë

Një yll plus parà, PSG ka gati ofertën e bujshme për yllin e Serisë A