Seria A

Seria A

8 orë më parë

Shevchenko “pagëzon” trashëgimtarin e tij te Milani

I intervistuar nga “Sportmediaset”, Sheva pati fjalë të qarta dhe konçize për Piatek...

8 orë më parë

Spalletti-Icardi, marrëdhënia mes tyre është akoma e acartë...

Sulmuesi, me pak fjalë, do të duhet të punojë shumë për të rifituar vendin e tij në ekip dhe besimin...

9 orë më parë

Paqueta është gati “t’i rrëmbejë” Neymarit numrin 10 te Brazili

Paqueta ka bërë përshtypje të mira te Milani, që nga transferimi i tij në Serie A...

19 orë më parë

Scaloni: Situata e Icardit tek Interi na penalizon

Trajneri i Argjentinës është ndalur te kriza mes sulmuesit dhe klubit italian...

20 orë më parë

Makthi i Stambollit, Gattuso: “Lëvizjet e Dudek dhe mrekullia e tij kundër Sheva-s më torturojnë ende!”

“Dudek? Lëvizjet e tij në vijën fatale të portës dhe te penalltitë i kam parë në ëndërr për shumë vi...

një ditë më parë

Menaxheri i Skriniar: Real dhe Barça e duan, por kanibalët...

“Në treg menaxherët janë si kanibalë që përpiqen të dërgojnë futbollistët te skuadrat që i duan”....

një ditë më parë

Lajm i shkëlqyer për Juventusin!

Lajme të mira për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin...

një ditë më parë

Gattuso bëhet i guximshëm, sekreti është Paqueta (SKEMA)

Humbja në derbi pas pesë fitoresh radhazi ishte një grusht i rëndë për Milanin e Gattusos...