Seria A

Seria A

16 orë më parë

Piatek te Milani, në zbulim të pistoletës polake që "u bekua" nga Papa Wojtyla mes fushave të grurit dhe topit!

Nga qyteza e vogël e Niemzas në "Duomo" të Milanos. Rrugëtimi i ëndrrave të blerjes së re te Milani,...

17 orë më parë

Cristiano Ronaldo zbulon bastin e humbur me trajnerin Allegri

"Është e vërtetë se e humba bastin dhe do ta respektoj"...

18 orë më parë

Milan-Piatek e kryer, ja detajet e transferimit

Ai do të kushtojë 35 milionë euro plus bonuse...

19 orë më parë

"Duam dhe ne para", në Poloni ngrenë "zërin" për transferimin Piatek-Milan!

Në pritje të kalimit nga Genoa te Milanit të Krzysztof Piatek, në mënyrë zyrtare, pasi "de facto" po...

21 orë më parë

De Luarentiis: Kjo është idiotësia më e madhe e futbollit

"100 mln euro për të parin, gjobë për të fundit"...

një ditë më parë

Kjo fotografi e CR7-ës me Georgina-n po çmend internetin

"Nuk ka asgjë për të qeshur"...

një ditë më parë

Interi harron Modric dhe mendon për një tjetër yll të Real Madridit

Fjala është për Isco, që tashmë ka parakaluar kroatin, edhe pse ky i fundit ishte objektiv madhor i ...