Video: Mbyllen shpresat, Kane hesht Shkëndijën pas pasimit të Son

24 Shtator 2020
21:39
Eraldo Harlicaj

Tottenham shënoi dhe golin e tretë në ndeshjen kundër Shkëndijës për 1-3. Goli i kapakut erdhi nga Harry Kane, ky i fundit mori një pasim të mirë nga Son dhe mposhti Zahevin për të tretën herë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit