Video: Tottenhami nuk ndalet; Napoli gjen golin e qetësisë, asisti i Insignes nga 50 metra!

26 Nëntor 2020
22:37
Eraldo Harlicaj

Tottenhami nuk ndalet ndaj Ludogorets. Ekipi i Mourinhos ka gjetur dhe golin e katërt ndaj ekipit mik duke u hakmarrë për humbjen e pësuar në Bullgari. Winks shënoi për 3-0, ndërsa Lucas realizoi golin e katërt.

Napoli nga krahu tjetër ka siguruar fitoren në ndeshjen kundër Rijekës për 2-0. Lozano dërgoi topin në rrjetë në minutën e 75′. Insigne pasoi mjaft mirë dhe shoku i skuadrës nuk gaboi. Asisti i kapitenit ishte fantastik nga mesfusha.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit