Connect with us

Moto GP

Rossi rikthehet në pistë, nis përgatitjet për pjesën e dytë të Botërorit

Botërori i Moto GP  vazhdon me pushimet verore, por për pilotin italian Valentino Rossi është koha për t’u rikthyer në pistë dhe për t’u përgatitur për...

More Posts

Renditja

Te fundit