Argjentina rihap lojën me golin e “gjermanit”

9 Tetor 2019
22:17

Ka qenë pikërisht Alario i Bayer Leverkusen ai që ka rihapur gjithçka mes Gjermanisë dhe Argjentinës. Ai ka shënuar një gol të bukur me kokë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit