Covid-19, postimi i Roberto Mancini-t tërbon Italinë

22 Tetor 2020
17:29
Denis Hakanaj

Një mesazh në profilin zyrtar në Instagram të trajnerit të kombëtares së Italisë, Roberto Mancini, po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe po shkakton shumë reagime me shumë persona që kanë kërkuar edhe dorëheqjen e tij.

Për çfarë bëhet fjalë? Një vizatim ku shihen dy persona: njëri është i sëmurë – i referohet Covid-it, edhe pse nuk thuhet qartë – dhe tjetri që e pyet se si u sëmur.

Përgjigja: “Duke parë lajmet”.

Covid, bufera sulla vignetta condivisa da Mancini su Instagram: “Come ti sei ammalato? Guardando i tg”

Lajme të tjera

Lajmet e fundit