"Duhet të jeni krenarë!", trajneri i Anglisë mbush me elozhe Kosovën dhe pranon se luajti me kundërsulme!

Kombëtaret

"Duhet të jeni krenarë!", trajneri i Anglisë mbush me elozhe Kosovën dhe pranon se luajti me kundërsulme!

11 Shtator 2019
00:10
Telesport
11 Shtator 2019
00:10
Telesport

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera